KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11841358
nr 1184 1358
Terence Warren
(f. 1948), Storbritannien
Akvarell, "Balance of nocturne II". Signerad, daterad 1986, motivet: 144x90 cm
Terence Warren, brittisk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 maj 2018
kl 18:11:33
19/5 13:25:50
20/5 15:23:08